Ogłoszenie

Chciałbym was zaprosić na Nowo Powstałe Forum o OpenTibiaServer,Nasze Forum Posiada Telewizje oraz Radio! Forum Posiada Również Spolszczonego ShoutBoxa Nabór jest otwarty, I ty Możesz zostać Moderatorem! Nie Jest To Kolejny Plagiat TNP Forum Posiada Własnego OTSa z mapą 5mb od zera. Mapa ciągle jest dopracowywana oraz są dodawane nowe potwory oraz profesje. Często są Aktualizacje oraz Admini często są Aktywni na Forum. Nie czekaj! Wejdź i Odwiedź Nasze Forum!

#1 2010-07-15 11:25:38

Najtaczek

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 56
Punktów :   

Wywiad z Mefixem

Knightacz : Cześć, zgodzisz się udzielić wywiad dla tibiaotsto.pun
Mefix : Tak, Oczywiście
Knightacz : Zacznijmy więc od początku, jak masz na imię, ile masz lat i czym obecnie się zajmujesz?
Mefix : Mam na imie Kacper, Mam 13Lat, Jestem Uczniem
Knightacz : Myślałeś już nad swoją przyszłością? Wiesz, co chciałbyś w życiu robić?
Mefix : W życiu chciałbym być Informatykiem i Tworzycielem OpenTibiaServer
Knightacz : Jak lubisz spędzać wolny czas?
Mefix : Wolny czas lubię spędzać przy Komputerze lub w grę w Piłkę NożnąKnightacz : Masz jakieś zainteresowania, hobby? Realizujesz je?
Mefix : Interesuje się Speedrowerem(Żużel na Rowerach), Oraz Grami MMORPG
Knightacz : Jak wiadomo wiara jest ważną kwestią w życiu wielu ludzi. Jaki masz stosunek do kościoła
Mefix : Do Kościoła Ogólnie Nie Lubie Chodzić, Raz na miesiąc zdarza mi się pójść
Knightacz : Pewnie jak każdy lubisz słuchać muzyki. Wpływa ona pośrednio na Twoje życie, decyzje, zachowanie?
Mefix : Tak, Jak słucham jakąś muzyke, powoli się do niej przyzwyczajam i zaczynam się uczyć jej  śpiewać
Knightacz : Masz jakieś motto życiowe jeżeli tak to jakie?
Mefix : Tak mam motto, chciałbym być "zawsze" wyróżniany"
Knightacz : Jako moderatorem forum tibiaotsto.pun masz pewnie wiele obowiązków, co do nich należy?
Mefix : Do moich obowiązków należy oczywiście moderowanie działów oraz dostosowanie do regulaminu 
Knightacz : Zdradź nam, co w najbliższym czasie zostanie zmienione, wprowadzone na forum.
Mefix : W Najbliższym czasie zmienimy tło, dodamy opcję kalendarz, zmienimy ikonkę "myszki" oraz wprowadzimy więcej różnych Dodatków
Knightacz : Jak oceniasz poziom wypowiedzi innych użytkowników?
Mefix : Poziom wypowiedzi oceniam na 2+/10 Ponieważ jest ich bardzo mało.
Knightacz : Jesteś moderatorem forum tibijskiego, pewnie miałeś z tą grą styczność, jakieś wybitne osiągnięcia?
Mefix : Mój najwyższy Poziom to 21. Niestety dostałem bana za podawnię linków na Trade. Lecz mam dużo wspólnego z OpenTibiaServer. OTSami zajmuje się od 4lat.
Knightacz : Porównując stare czasy tibijskie, a nowe, uważasz, że gra rozwija się na plus czy minus?
Mefix : Według mnie stare czasy tibijske nigdy nie powrócą. Teraz to nie to co kiedys na 7.6 jak sie pkowalo
Knightacz : Czas na przysłowiową grę w skojarzenia, gotów?
Mefix : Tak
Knightacz : Cs?
Mefix : Wspolna gra z znajomymi
Knightacz : Tibia?
Mefix : Gra MMORPG
Knightacz : Wrogowie?
Mefix : Falszywi Przyjaciele
Knightacz : Obowiązki?
Mefix : Lenistwo
Knightacz : Uzależnienie?
Mefix : Choroba?
Knightacz : Wywiad dobiegł końca, czas na pozdrowienia.
Mefix : Pozdrawiam Vraela z TNP, Paralyzena, Oraz Wszystkich użytkowników TibiaOTSTO
Knightacz : Dziękuję za poświęcenie mi czasu.
Mefix : Ja również. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Najtaczek (2010-07-15 11:41:38)

Offline

#2 2010-07-17 13:32:11

 Ivellio

Administrator

status 42142141
11378008
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Wywiad z Mefixem

Bardzo ładnie przeprowadzony wywiad,  błędów nie zauważyłem , starannie zadawane pytania.Myślę że więcej dostaniemy wywiadów od ciebie z innymi pytaniami.
Pozdrawiam,
Ivellio

Offline

#3 2010-07-17 13:59:37

Najtaczek

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 56
Punktów :   

Re: Wywiad z Mefixem

Hmm Ja moge na te forum tyle wywiadow zrobic ze sie w glowie nie bd miescilo ale to tylko zalezy z kim;]

Offline

Chciałbym was zaprosić na Nowo Powstałe Forum o OpenTibiaServer,Nasze Forum Posiada Telewizje oraz Radio! Forum Posiada Również Spolszczonego ShoutBoxa Nabór jest otwarty, I ty Możesz zostać Moderatorem! Nie Jest To Kolejny Plagiat TNP Forum Posiada Własnego OTSa z mapą 5mb od zera. Mapa ciągle jest dopracowywana oraz są dodawane nowe potwory oraz profesje. Często są Aktualizacje oraz Admini często są Aktywni na Forum. Nie czekaj! Wejdź i Odwiedź Nasze Forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pasjart.pl busy Stuttgart Szkło w kuchni Warszawa